mugga dystrybutor, mugga strong


Wybierając się do krajów tropikalnych należy przestrzegać wszelkich zaleceń i działań prewencyjnych by ustrzec się przed zarażeniem chorobami tropikalnymi. Te mogą być przenoszone drogą kropelkową, pokarmową, płciową lub być przenoszone przez owady takie jak komary, kleszcze, kuczmany, ćmianki, muchy, pluskwy i inne.

W celu zapewnienia sobie i najbliższym właściwej ochrony przed owadami tropikalnymi należy przestrzegać podstawowych 3 zasad:

- odpowiednio dobierać ubiór starając się przy tym zasłaniać nogi i ręce,
- na odsłonięte części ciała stosować środki na owady o wysokim stężeniu DEET (powyżej 30%),
- spać pod moskitierą, ograniczając w ten sposób dostęp owadów do siebie.

Specjalnie dla osób wybierających jako cel swojej podróży kraje tropikalne przygotowaliśmy serię zaawansowanych produktów Mugga
® Strong o wysokiej zawartości DEET, które przeznaczone są dla wszystkich pragnących mieć 100% ochronę przed insektami (komary, kleszcze, meszki). Odpowiednio dobrana i przetestowana mieszanka DEET 50% oraz olejków i ekstraktów roślinnych zniechęca owady i pajęczaki do lądowania na powierzchni skóry. Polecana osobom szczególnie narażonym na ataki insektów. Wysokie stężenie DEET pozwala na ochronę przed komarami tropikalnymi przenoszącymi groźne choroby tj. malaria, denga, żółta febra czy wirus zika. Środki na komary Mugga® Strong Spray posiada przyjemny dla ludzi zapach oraz nie brudzi ubrania. Skuteczność potwierdzona badaniami. Sprawdzona przez miliony podróżników podczas wypraw egzotycznych.
Porównanie właściwości i przeznaczenia produktów marki Mugga®.


Insect Repellent

MUGGA®


CLASSIC SPRAY

9,5%


CLASSIC ROLL-ON

20%


STRONG SPRAY

50%


STRONG ROLL-ON

50%

STĘŻENIE DEET

9,5%

20%

50%

50%

POJEMNOŚĆ

75 ML

50 ML

75 ML

50 ML

WIEK (DZIECI)

>2 R.Ż.

>12 R.Ż.

>18 LAT

>18 LAT

KOBIETY W CIĄŻY

TAK

TAK

NIE

NIE

ŚREDNI CZAS OCHRONY W KLIMACIE UMIARKOWANYM*

6 H

7H

9 H

12 H

CZAS OCHRONY W KLIMACIE TROPIKALNYM**

2-6 H

4-7 H

4-8 H

7 -10 H

ILOŚĆ APLIKACJI/DZIEŃ

1-2

1-2

1

1

STOSOWANIE NA TWORZYWA SZTUCZNE/PLASTIK

NIE

NIE

NIE

NIE

STOSOWANIE NA TWARZ***

TAK

NIE

NIE

NIE

DATA WAŻNOŚCI

5 LAT

5 LAT

5 LAT

5 LAT

 
* Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza i potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.
** Zaleca się aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który zarekomenduje odmienne warunki stosowania.
*** Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. 
 

Zachęcamy do zaopatrzenia się w środki na komary tropikalne wcześniej - nie na ostatnią chwilę. Nie licz również na to, że kupisz środek na komary "na miejscu". Nigdy nie ma pewności czy w odległych krajach sklepy będą odpowiednio zaopatrzone, i czy z uwagi na problem z dostawami w szczycie sezonu turystycznego nie wystąpią braki w zasobach preparatów na owady. Oferujemy pełen wybór produktów, dedykowane zestawy w niższych cenach i natychmiastową dostawę.


© Mugga24.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.