Marka MUGGA®

Mugga® to repelenty, które zniechęcają owady i pajęczaki do lądowania na powierzchi skóry. Produkty naszej marki poddawane są wielu badaniom i testom Organizacji Konsumenckich, zbierając wiele prestiżowych nagród. Jako produkty zawierające unikalne połączenia ekstraktów i olejków roślinnych preparaty Mugga® przechodzą masę szczegółowych badań laboratoryjnych i wnikliwych testów przeprowadzonych w terenie, by w końcu trafić do rąk naszych klientów. Miliony sprzedanych produktów i zaufanie jakim obdarzają nas ludzie na całym świecie, których na co dzień chronią preparaty Mugga® to dla nas najwyższe wyróżnienie.

Seria Mugga® CLASSIC to preparaty na kleszcze i środki na komary przeznaczone do powszechnego użytku w klimacie umiarkowanym. Stosunkowo niska zawartość DEET pozwala na zastosowanie preparatu Mugga® u dzieci. Skład jak i stężenie DEET zostało dobrane tak by zapewnić najwyższą skuteczną ochronę od najmłodszych lat oraz przyjemny zapach skóry. Są trwałe, nie brudzą odzieży i są dziecinnie łatwe w aplikacji. Środki na komary i kleszcze Mugga® są przeznaczone dla wszystkich pragnących uchronić się przed niepożądanymi insektami. Mugga® to nieodłączny towarzysz podczas zielonej szkoły, obozów harcerskich, leśnych wycieczek czy rodzinnych pikników.  
sposób na komary, środek na komary, deet na komary, mugga, oryginalna mugga
 

Seria Mugga® STRONG to najsilniejsze produkty dostępne w naszej gamie. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży repelenty o ekstremalnie wysokim poziomie DEET, które przeznaczone są dla wszystkich osób pragnących mieć 100% ochronę przed insektami (komary, kleszcze, meszki). Odpowiednio dobrana i przetestowana mieszanka DEET oraz olejków i ekstraktów roślinnych odstrasza najbardziej zaciekłe komary tropikalne. Polecana osobom szczególnie narażonym na ataki insektów. Wysokie stężenie DEET pozwala na ochronę przed komarami tropikalnymi przenoszącymi groźne choroby tj. malaria, denga, żółta febra czy wirus zika. Preparat na kleszcze i środek na komary  Mugga® Strong Spray posiada przyjemny dla ludzi zapach oraz nie brudzi ubrania. Skuteczność potwierdzona badaniami. Sprawdzona przez miliony podróżników podczas wypraw egzotycznych.Mugga® balsam kojący (50m ml) to produkt przeznaczony do stosowania miejscowego. Szybko znosi ból i swędzenie skóry wywołane ukąszeniami owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz. Nieodłączny w podręcznej apteczce na każdy rodzinny wyjazd.
 Porównanie właściwości i przeznaczenia produktów marki Mugga®.


Insect Repellent

MUGGA®


CLASSIC SPRAY

9,5%


CLASSIC ROLL-ON

20%


STRONG SPRAY

50%


STRONG ROLL-ON

50%

STĘŻENIE DEET

9,5%

20%

50%

50%

POJEMNOŚĆ

75 ML

50 ML

75 ML

50 ML

WIEK (DZIECI)

>2 R.Ż.

>12 R.Ż.

>18 LAT

>18 LAT

KOBIETY W CIĄŻY

TAK

TAK

NIE

NIE

ŚREDNI CZAS OCHRONY W KLIMACIE UMIARKOWANYM*

6 H

7H

9 H

12 H

CZAS OCHRONY W KLIMACIE TROPIKALNYM**

2-6 H

4-7 H

4-8 H

7 -10 H

ILOŚĆ APLIKACJI/DZIEŃ

1-2

1-2

1

1

STOSOWANIE NA TWORZYWA SZTUCZNE/PLASTIK

NIE

NIE

NIE

NIE

STOSOWANIE NA TWARZ***

TAK

NIE

NIE

NIE

DATA WAŻNOŚCI

5 LAT

5 LAT

5 LAT

5 LAT

 
* Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza i potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.
** Zaleca się aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który zarekomenduje odmienne warunki stosowania.
*** Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. 
 © Mugga24.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.