Informacja o produkcie

Mugga Na komary DEET. ZESTAW Classic.

Cena: 119,90 zł


preparat przeciw kleszczom, preparat przeciw komarom, sposób na komary i kleszcze

MUGGA
®  ZESTAW CLASSIC
 

Seria Mugga® CLASSIC to produkty przeznaczone do powszechnego użytku w klimacie umiarkowanym. Stosunkowo niska zawartość DEET pozwala na zastosowanie preparatu Mugga® u dzieci już powyżej 2 roku życia. Skład jak i stężenie DEET zostało dobrane tak by zapewnić najwyższą skuteczną ochronę od najmłodszych lat oraz przyjemny zapach skóry. Są trwałe, nie brudzą odzieży i są łatwe w aplikacji. Środki na komary i kleszcze Mugga® są przeznaczone dla wszystkich pragnących się uchronić przed niepożądanymi insektami. Mugga® to nieodłączny towarzysz podczas leśnych wycieczek pieszych, rowerowych czy rodzinnych pikników. 


Zastosowanie

Preparaty na owady Mugga działają odstraszająco na komary (europejskie), kleszcze, muchy, gzy, muchy końskie. Pojedyncza aplikacja zapewnia ochronę średnio przez 6 godzin. Znajdujący się w zestawie balsam kojący Mugga szybko znosi ból i swędzenie wywołane ukąszeniami owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz.

sposób na komary, środek na komary, deet na komary, mugga, oryginalna mugga
Sposób użycia:

W przypadku sprayu przy pomocy aplikatora z odległości ok. 20 cm rozpylić niewielką ilość preparatu Mugga® lub w przypadku preparatu roll-on za pomocą kulki rozprowadzić na nieosłonięte części ciała a następnie równomiernie rozsmarować. Unikać aplikacji na plastik (paski zegarków, okulary przeciwsłoneczne), tkaniny syntetyczne. Unikać okolic oczu, nosa i ust. Środek na komary i kleszcze Mugga® nie podrażnia skóry i nie powoduje zabrudzeń, jednak nie powinien być aplikowany na skaleczenia, rany oraz podrażnioną skórę. W przypadku aplikacji na twarz najpierw spryskać dłonie, a następnie preparat rozprowadzić na skórę twarzy. Przed użyciem preparatu na kleszcze i komary Mugga® należy zapoznać się z etykietą umieszczoną na opakowaniu. 

Marka MUGGA®

Preparaty przeciw kleszczom i komarom naszej marki poddawane są wielu badaniom i testom Organizacji Konsumenckich, zbierając wiele prestiżowych nagród. Jako produkty zawierające unikalne połączenia ekstraktów i olejków roślinnych preparaty Mugga® przechodzą masę szczegółowych badań laboratoryjnych i wnikliwych testów przeprowadzonych w terenie, by w końcu trafić do rąk naszych klientów. Miliony sprzedanych produktów i zaufanie jakim obdarzają nas ludzie na całym świecie, których na co dzień chronią preparaty Mugga® to dla nas najwyższe wyróżnienie.

Skład zestawu:

- Mugga Spray DEET 9,5% 75 ml
- Mugga Roll-on DEET 20% 50 ml
- Mugga balsam kojący 50 ml

Poniższa tabela przedstawia porównanie właściwości i przeznaczenia produktów marki Mugga®.


Insect Repellent

MUGGA®


CLASSIC SPRAY

9,5%


CLASSIC ROLL-ON

20%


STRONG SPRAY

50%


STRONG ROLL-ON

50%

STĘŻENIE DEET

9,5%

20%

50%

50%

POJEMNOŚĆ

75 ML

50 ML

75 ML

50 ML

WIEK (DZIECI)

>2 R.Ż.

>12 R.Ż.

>18 LAT

>18 LAT

KOBIETY W CIĄŻY

TAK

TAK

NIE

NIE

ŚREDNI CZAS OCHRONY W KLIMACIE UMIARKOWANYM*

6 H

7H

9 H

12 H

CZAS OCHRONY W KLIMACIE TROPIKALNYM**

2-6 H

4-7 H

4-8 H

7 -10 H

ILOŚĆ APLIKACJI/DZIEŃ

1-2

1-2

1

1

STOSOWANIE NA TWORZYWA SZTUCZNE/PLASTIK

NIE

NIE

NIE

NIE

STOSOWANIE NA TWARZ***

TAK

NIE

NIE

NIE

DATA WAŻNOŚCI

5 LAT

5 LAT

5 LAT

5 LAT

 
* Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza i potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.
** Zaleca się aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który zarekomenduje odmienne warunki stosowania.
*** Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. 
 

 

© Mugga24.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

MUGGA® ZESTAW CLASSIC

Skład preparatu Mugga Spray Classic: substancja czynna 101 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 9,5%), etanol 368,5 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Skład preparatu Mugga Roll-on Classic: substancja czynna 213 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 20%), etanol 336,4 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

DEET a preparaty przeciw kleszczom i komarom

DEET czyli N,N-dwuetylo-meta-toluamid. Jego właściwości odstraszające owady znane są od 1946r. Stosowany początkowo przez armię Stanów Zjednoczonych, a od roku 1957 dostępny w powszechnej sprzedaży. Oznacza to, że jest to jeden z najlepiej poznanych i najbardziej skutecznych środków na komary i inne insekty stosowany od 50 lat!


Data przydatności do użycia: 2021r.


Atest PZH HŻ/03360/96.


{CENA_BRUTTO}

INNI KLIENCI KUPUJĄCY TEN PRODUKT ZAKUPILI RÓWNIEŻ