Informacja o produkcie

Preparaty Mugga. Środki na kleszcze i komary Full ZESTAW.

Cena: 164,00 zł


preparat przeciw kleszczom, preparat przeciw komarom, sposób na komary i kleszcze

MUGGA
®  ZESTAW FULL
 

Przygotowany przez nas zestaw zawiera pełną gamę produktów marki Mugga. Zestaw ten sprawdzi się podczas wyjazdów do krajów tropikalnych, zwłaszcza gdy podróżujemy z dziećmi. Kompleksową ochronę przed komarami tropikalnymi i innymi owadami zapewniają preparaty z serii Strong. Dla dzieci oraz osób wymagających zastosowania niższych stężeń DEET (np. kobiety w ciąży) zastosowanie znajdą produkty z serii Classic. To rówież idealny zestaw dla myśliwych, wędkarzy i podróżników. Pozwala na stosowanie preparatów na owady o różnym stężeniu DEET w czasie zróżnicowanego nasilenia inwazji komarów i kleszczy. Pojemności preparatów przeciw kleszczom i komarom Mugga pozwalają na zapakowanie ich na każdą podróż (zwłaszcza samolotem).

Seria Mugga® CLASSIC to produkty przeznaczone do powszechnego użytku w klimacie umiarkowanym. Stosunkowo niska zawartość DEET pozwala na zastosowanie preparatu Mugga® u dzieci już powyżej 2 roku życia. Skład jak i stężenie DEET zostało dobrane tak by zapewnić najwyższą skuteczną ochronę od najmłodszych lat oraz przyjemny zapach skóry. Są trwałe, nie brudzą odzieży i są łatwe w aplikacji. Środki na komary i kleszcze Mugga® są przeznaczone dla wszystkich pragnących się uchronić przed niepożądanymi insektami. Mugga® to nieodłączny towarzysz podczas leśnych wycieczek pieszych, rowerowych czy rodzinnych pikników. 

Seria Mugga® STRONG to najsilniejsze produkty dostępne w naszej gamie. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży repelenty o ekstremalnie wysokim poziomie DEET, które przeznaczone są dla wszystkich osób pragnących mieć 100% ochronę przed insektami (komary, kleszcze, meszki). Polecana osobom szczególnie narażonym na ataki insektów podczas wykonywania codziennych rytynowych czynności: podróżnikom, wędkarzom, służbie mundurowej i leśnikom. Odpowiednio dobrana i przetestowana mieszanka DEET oraz olejków i ekstraktów roślinnych zniechęca owady i pajęczaki do lądowania na powierzchni skóry.


Zastosowanie

Preparaty na owady Mugga działają odstraszająco na komary (europejskie i tropikalne), kleszcze, muchy, meszki, gzy, muchy końskie. Pojedyncza aplikacja zapewnia ochronę średnio przez 6 godzin. Znajdujący się w zestawie balsam kojący Mugga szybko znosi ból i swędzenie wywołane ukąszeniami owadów oraz parzącym działaniem pokrzyw i meduz.

sposób na komary, środek na komary, deet na komary, mugga, oryginalna mugga
Sposób użycia:

W przypadku sprayu przy pomocy aplikatora z odległości ok. 20 cm rozpylić niewielką ilość preparatu Mugga® lub w przypadku preparatu roll-on za pomocą kulki rozprowadzić na nieosłonięte części ciała a następnie równomiernie rozsmarować. Unikać aplikacji na plastik (paski zegarków, okulary przeciwsłoneczne), tkaniny syntetyczne. Unikać okolic oczu, nosa i ust. Środek na komary i kleszcze Mugga® nie podrażnia skóry i nie powoduje zabrudzeń, jednak nie powinien być aplikowany na skaleczenia, rany oraz podrażnioną skórę. W przypadku aplikacji na twarz najpierw spryskać dłonie, a następnie preparat rozprowadzić na skórę twarzy. Przed użyciem preparatu na kleszcze i komary Mugga® należy zapoznać się z etykietą umieszczoną na opakowaniu. 

Marka MUGGA®

Preparaty przeciw kleszczom i komarom naszej marki poddawane są wielu badaniom i testom Organizacji Konsumenckich, zbierając wiele prestiżowych nagród. Jako produkty zawierające unikalne połączenia ekstraktów i olejków roślinnych preparaty Mugga® przechodzą masę szczegółowych badań laboratoryjnych i wnikliwych testów przeprowadzonych w terenie, by w końcu trafić do rąk naszych klientów. Miliony sprzedanych produktów i zaufanie jakim obdarzają nas ludzie na całym świecie, których na co dzień chronią preparaty Mugga® to dla nas najwyższe wyróżnienie.

Skład zestawu:

- Mugga Spray DEET 9,5% 75 ml
- Mugga Roll-on DEET 20% 50 ml
- Mugga Strong Spray 50% DEET 75 ml
- Mugga Strong Roll-on 50%DEET 50 ml
- Mugga balsam kojący 50 ml

Poniższa tabela przedstawia porównanie właściwości i przeznaczenia produktów marki Mugga®.


Insect Repellent

MUGGA®


CLASSIC SPRAY

9,5%


CLASSIC ROLL-ON

20%


STRONG SPRAY

50%


STRONG ROLL-ON

50%

STĘŻENIE DEET

9,5%

20%

50%

50%

POJEMNOŚĆ

75 ML

50 ML

75 ML

50 ML

WIEK (DZIECI)

>2 R.Ż.

>12 R.Ż.

>18 LAT

>18 LAT

KOBIETY W CIĄŻY

TAK

TAK

NIE

NIE

ŚREDNI CZAS OCHRONY W KLIMACIE UMIARKOWANYM*

6 H

7H

9 H

12 H

CZAS OCHRONY W KLIMACIE TROPIKALNYM**

2-6 H

4-7 H

4-8 H

7 -10 H

ILOŚĆ APLIKACJI/DZIEŃ

1-2

1-2

1

1

STOSOWANIE NA TWORZYWA SZTUCZNE/PLASTIK

NIE

NIE

NIE

NIE

STOSOWANIE NA TWARZ***

TAK

NIE

NIE

NIE

DATA WAŻNOŚCI

5 LAT

5 LAT

5 LAT

5 LAT

 
* Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza i potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.
** Zaleca się aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który zarekomenduje odmienne warunki stosowania.
*** Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. 
 

 

© Mugga24.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

MUGGA® ZESTAW CLASSIC


Skład preparatu Mugga Spray Classic: substancja czynna 101 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 9,5%), etanol 368,5 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Skład preparatu Mugga Roll-on Classic: substancja czynna 213 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 20%), etanol 336,4 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych. 

Skład preparatu Mugga Strong Spray: substancja czynna 500 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 50%), etanol 383,1 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Skład preparatu Mugga Strong Roll-on: substancja czynna 500 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 50%), etanol 383,1 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

DEET a preparaty przeciw kleszczom i komarom

DEET czyli N,N-dwuetylo-meta-toluamid. Jego właściwości odstraszające owady znane są od 1946r. Stosowany początkowo przez armię Stanów Zjednoczonych, a od roku 1957 dostępny w powszechnej sprzedaży. Oznacza to, że jest to jeden z najlepiej poznanych i najbardziej skutecznych środków na komary i inne insekty stosowany od 50 lat!

Data przydatności do użycia: 2021r.

Atest PZH HŻ/03360/96.


{CENA_BRUTTO}

INNI KLIENCI KUPUJĄCY TEN PRODUKT ZAKUPILI RÓWNIEŻ